Aktuality

Jak probíhal koncert v Praze?
Přidáno dne: 18. 05. 2014

Ve středu 7. 5. 2014 se uskutečnila již jedenáctá koncertně-informační zastávka festivalu „Vím, proč volím On tour“. Tentokrát se rozeznělo Palackého náměstí v Praze.

Poslední zastávka v České Lípě a Jičíně
Přidáno dne: 12. 05. 2014

Po vydařeném koncertu v Praze jsou před námi poslední dvě zastávky festivalu Vím, proč volím On tour. V pátek se spolu s The Sisters! a pohřební kapelou podíváme do České Lípy, v sobotu s Mirkou Miškechovou a Kantory do Jičína. Čtěte více v tomto článku.

Palackého náměstí ožije festivalem Vím, proč volím On tour
Přidáno dne: 30. 04. 2014

Ve středu 7. května ožije Palackého náměstí živou hudbou. Od 15.00 zde totiž začne festival Vím, proč volím On tour, který přináší nejen hudbu, ale i užitečné informace o květnových volbách do Evropského parlamentu.

První květnový víkend se zastávkou ve Znojmě a Třebíči
Přidáno dne: 28. 04. 2014

V pátek 2.května se promění třebíčský klub Znojemka v tančírnu pro všechny milovníky elektronické hudby se špetkou elegance.

Koncert v Rokycanech zrušen
Přidáno dne: 22. 04. 2014

Z technických důvodu jsme bohužel museli zrušit páteční koncert v Rokycanech. Za nepříjenost se omlouváme a doufáme, že nás přijdete navštívit na některou z dalších akcí, například ve čtvrtek v Prachaticích či v sobotu v Jihlavě. Těšíme se na vás!

Ready Kirken, Voilá! a Chaotic už tento víkend!
Přidáno dne: 22. 04. 2014

Čtvrteční odpoledne se Velké náměstí v Prachaticích rozezní v rytmech swingu a francouzských šansonů. Festival Vím, proč volím On tour přiveze tentokrát taková jména, jako Voilá! a Electro Swing Gang.