Ready Kirken, Voilá! a Chaotic už tento víkend!

Ready Kirken, Voilá! a Chaotic už tento víkend! Přidáno dne: 22. 04. 2014

Čtvrteční odpoledne se Velké náměstí v Prachaticích rozezní v rytmech swingu a francouzských šansonů. Festival Vím, proč volím On tour přiveze tentokrát taková jména, jako Voilá! a Electro Swing Gang. Voilá! se svou frontmankou Zdenkou Trvalcovou nabídne tradiční šansony v netradičním podání. Electro Swing Gang zase roztančí spojením starých swingových hitů a moderních elektro rytmů. Těšit se můžete rovněž na tradiční infostan s kvízem a dalšími soutěžemi, informační materiály, hry nebo diskuze s kandidáty do Evropského parlamentu. 
Program akce Vím, proč volím On tour v Prachaticích: 
13.00 Zahájení akce 
14.00 Electro Swing Gang
15.00 Diskuze s kandidáty do EP
16.00 Voilá! 

Obdobný program bude následovat i v sobotu odpoledne v Jihlavě. Tam pro změnu zahrají kapely Ready Kirken a Chaotic. Ty již patří mezi stálice na českém hudebním poli a jejich muziku si budete moci vychutnat na Masarykově náměstí. Stejně jako v Prachaticích je možné během celého odpoledne využít informačního stanu, her, soutěžních aktivit i diskuzí s kandidáty. 
Program akce Vím, proč volím On tour v Jihlavě: 
14.30 Zahájení akce
16.00 Chaotic
17.00 Diskuze
17.30 Ready Kirken

Vstup na obě akce, stejně jako všechny předchozí, je zdarma. Festival doplňuje kampaň Vím, proč volím, která upozorňuje na volby do Evropského parlamentu a poskytuje nestranné informace o jejich průběhu, stranách i kandidátech.